LUME+

Historia

Stworzenie marki  LUME+ to przede wszystkim odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie w obszarze sprzedaży drukarek 3D. Głównym czynnikiem hamującym rozwój tej gałęzi technologii jest zaporowa cena, która nie pozwala popularyzować i wykorzystywać potencjału druku trójwymiarowego pośród młodej, zdolnej młodzieży czy chociażby mikro-przedsiębiorców.

Motywacja

Tworząc dobrze zaprojektowany produkt, intuicyjny i przyjazny dla użytkownika – wieżę, że drukarka 3D to nie tylko dobro luksusowe dla wykwalifikowanego specjalisty.

Wykonanie

Projekt obudowy i autorskich rozwiązań mechanicznych, strona internetowa, projekt opakowania, instrukcje obsługi oraz złożenia, wizualizacje 3D.

www.lume.tech

Redukcja ceny nie może odbywać się kosztem jakości. Dlatego LUME+ bazuje na autorskich rozwiązaniach projektowych, które eliminują zbędne elementy, przy równoczesnym zachowaniu ergonomii pracy.

Elementy zestawu zostały tak dobrane aby minimalizować czas złożenia.  Dzięki starannie wykonanej instrukcji, składanie drukarki jest bardzo proste. Wskazówki oraz intuicyjne ilustracje pomagają na łatwe odnalezienie się w procesie,  podzielonym na etapy, tak by biurko nie zostało zasypane stertą części.

Fotorealistyczne wizualizacje

Produkcja i fotografowanie estetycznego prototypu może być czasochłonne i kosztowne. Wizualizacja produktu to doskonały sposób na przygotowanie wszystkich materiałów marketingowych oraz rozpoczęcie promocji, zanim produkt zostanie wyprodukowany.

Like it?View it

Copyright © 2017 ProForms. Created by Piotr Mazurczyk.
Powered by WordPress.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!